Print this page

Endri ft Rina - Janari

14 Dec 2017
Muzik Shqip - Endri ft Rina - Janari

Endri ft Rina - Janari (Official Video), per Muziken eshte kujdesur dyshja Zzapn dhe Chriss, kurse Tekstin e ka shkruar Fuego, Video klipi eshte realizuar nga Filmnation, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(2 votes)