10minuta lajme shqip blue1
Arday - A vjen

14 Dec 2017
Muzik Shqip - Arday - A vjen

Arday - A vjen (Official Video), Muzika eshte punuar nga Bergin Demaj, kurse Tekstin e ka shkruar vet kengetari Arday, Videoklipi eshte realizuar nga Black Fish Entertainment, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te blackfishofficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android