10minuta lajme shqip blue1
Silva Gunbardhi & Gazmend Kelmendi - Me Kismet

16 Dec 2017
Muzik Shqip - Silva Gunbardhi & Gazmend Kelmendi - Me Kismet

Silva Gunbardhi & Gazmend Kelmendi - Me Kismet (Official Video), kenga eshte kompozuar nga Edi Bialli dhe Marsel Gunga, kurse Tekstin e ka shkruar 2 Step, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production,kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android