Print this page

Silva Gunbardhi & Gazmend Kelmendi - Me Kismet

16 Dec 2017
Muzik Shqip - Silva Gunbardhi & Gazmend Kelmendi - Me Kismet

Silva Gunbardhi & Gazmend Kelmendi - Me Kismet (Official Video), kenga eshte kompozuar nga Edi Bialli dhe Marsel Gunga, kurse Tekstin e ka shkruar 2 Step, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production,kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

Rate this item
(0 votes)