Print this page

Mani ft. Big Mama - Zemra e ndalume

16 Dec 2017
Muzik Shqip - Mani ft. Big Mama - Zemra e ndalume

Mani ft. Big Mama - Zemra e ndalume (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Wirusi, ndersa Teksti eshte shkruar nga Arsim Bunjaku, Videoklipi eshte punuar nga EMF creative, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

 

Rate this item
(1 Vote)