Print this page

Shyhrete Behluli - Dashuri

17 Dec 2017
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli - Dashuri

Shyhrete Behluli - Dashuri (Gezuar 2018) per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Miti Geci, kurse Tekstin e ka shkruar Nexhmije Muhaxheri, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia.

Rate this item
(1 Vote)