10minuta lajme shqip blue1
Artan Xhija - Nena ime

17 Dec 2017
Muzik Shqip - Artan Xhija - Nena ime

Artan Xhija - Nena ime (Official Video), Muziken e ka realizuar Armand Ferra, kurse Tekstin e ka shkruar Artan Xhija, Video eshte realizuar nga Alvid, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyratre te Artan XhijaALMUS.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android