10minuta lajme shqip blue1
Shkumbin Ismaili - Ndoshta je penduar

17 Dec 2017
Muzik Shqip - Shkumbin Ismaili - Ndoshta je penduar

Shkumbin Ismaili - Ndoshta je penduar (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte punuar nga vet kengetari Shkumbin Ismaili, kurse Orkestrimin e ka realizuar Valter Beqo, Video klipi eshte punuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Shkumbin Ismaili Official.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android