Print this page

Shkumbin Ismaili - Ndoshta je penduar

17 Dec 2017
Muzik Shqip - Shkumbin Ismaili - Ndoshta je penduar

Shkumbin Ismaili - Ndoshta je penduar (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte punuar nga vet kengetari Shkumbin Ismaili, kurse Orkestrimin e ka realizuar Valter Beqo, Video klipi eshte punuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Shkumbin Ismaili Official.

Rate this item
(0 votes)