10minuta lajme shqip blue1
Varrosi - Pa u lodh

18 Dec 2017
Muzik Shqip - Varrosi - Pa u lodh

Varrosi - Pa u lodh (Official Video), per Miksim dhe Master eshte kujdesur Alizie, ndersa Tekstin e ka shkruar vet reperi Varrosi, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Varrosi OTR.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android