Print this page

Soni Malaj - Zeshkania

20 Dec 2017
Muzik Shqip - Soni Malaj - Zeshkania

Soni Malaj - Zeshkania (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Fifi dhe Alandy, ndersa Video klipi eshte xhiruar nga Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

Rate this item
(6 votes)