10minuta lajme shqip blue1
Skerdi - Tradhtare

21 Dec 2017
Muzik Shqip - Skerdi - Tradhtare

Skerdi - Tradhtare (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Big Bang, ndersa per Tekstin vet kengetari Skerdi, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te REDBOX Entertainment.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android