10minuta lajme shqip blue1
Nehat - Dalim prej reni

22 Dec 2017
Muzik Shqip - Nehat - Dalim prej reni

Nehat - Dalim prej reni (Lyrics Video), per Muziken eshte kujdesur Halit Haliti, kurse Tekstin e ka realizuar Nehat Istrefi, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te NEW - BABYLON.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Noizy - Bora Kida - Kce »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android