10minuta lajme shqip blue1
Flori ft. Shkurte - Si Dikur

25 Dec 2017

Flori Mumajesi ft. Shkurte Gashi - Si Dikur (Official Video), teksti dhe muzika jane realizuar nga Flori Mumajesi. Video klipi eshte punuar nga kompania e njohur Imagine Films dhe eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare "Shkurte Gashi".

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android