Print this page

Flori ft. Shkurte - Si Dikur

25 Dec 2017

Flori Mumajesi ft. Shkurte Gashi - Si Dikur (Official Video), teksti dhe muzika jane realizuar nga Flori Mumajesi. Video klipi eshte punuar nga kompania e njohur Imagine Films dhe eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare "Shkurte Gashi".

Rate this item
(3 votes)