10minuta lajme shqip blue1
Ronela Hajati & Young Zerka - Diamanta

26 Dec 2017

Ronela Hajati & Young Zerka - Diamanta (Official Video), muzika dhe arrangement eshte krijuar nga Big Bang, ndersa melodia nga Ronela dhe Young Zerka. Autor i tekstit eshte Ronela Hajati dhe video eshte realizuar nga Valon Aziri. Kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare "Ronela Hajati".

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android