10minuta lajme shqip blue1
2Ton ft. Ghulo - Ma ka thy

26 Dec 2017

2Ton ft. Ghulo - Ma ka thy (Official Video), muzika eshte krijuar nga 2TON dhe autor te tekstit jane 2TON dhe Ghulo. Video klipi eshte realizuar nga kompania SmartMotionFilms dhe eshte publikuar ne Youtube ne kanalin 2TONoffical.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android