10minuta lajme shqip blue1
Sabri Fejzullahu - Shihemi

27 Dec 2017

Sabri Fejzullahu - Shihemi (Official Video), teksti dhe muzika jane realizuar nga Kreshnik Avdiu. Orkestrimi eshte bere nga Wirusi dhe video klipi nga kompania EMF Creative. Kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin Premier Songs.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android