10minuta lajme shqip blue1
Dorandd - S'jena

28 Dec 2017
Muzik Shqip - Dorandd - S'jena

Dorandd - S'jena (Official Video), Muziken dhe Tekstin e ka realizuar Dorandd dhe Leon, Video eshte realizuar nga Dardan Sinani, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Dorandd.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android