Print this page

Enis Bytyqi - Sikur ajo

31 Dec 2017
Muzik Shqip - Enis Bytyqi - Sikur ajo

Enis Bytyqi - Sikur ajo (Official Video), kenga eshte punuar nga dyshja Zzapn dhe Chriss, ndersa Tekstin e ka realizuar Fuego, Video klipi eshte punuar nga Camera Cave, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(1 Vote)