Print this page

Baby G - Mos u nal

31 Dec 2017
Muzik Shqip - Baby G - Mos u nal

Baby G - Mos u nal (Official Video), Muzika eshte punuar nga Nurtel dhe Cricket, Videoklipi eshte realizuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te AVD Digital.

Rate this item
(1 Vote)