10minuta lajme shqip blue1
Duffy'e - Ti e din

31 Dec 2017
Muzik Shqip - Duffy'e - Ti e din

Duffy'e - Ti e din (Official Video), per Melodin dhe Tekstin eshte kujdesur vet kengetarja Dafina Zeqiri, ndersa Videoklipi eshte punuar nga Entermedia, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Moneyz.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android