Print this page

Duffy'e - Ti e din

31 Dec 2017
Muzik Shqip - Duffy'e - Ti e din

Duffy'e - Ti e din (Official Video), per Melodin dhe Tekstin eshte kujdesur vet kengetarja Dafina Zeqiri, ndersa Videoklipi eshte punuar nga Entermedia, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Moneyz.

Rate this item
(0 votes)