10minuta lajme shqip blue1
Fatima Ymeri ft. Erik Lloshi - Kujtime

02 Jan 2018
Muzik Shqip - Fatima Ymeri ft. Erik Lloshi - Kujtime

Fatima Ymeri ft. Erik Lloshi - Kujtime (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Edlir Begolli, kurse Tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi, Video klipi eshte realizuar nga Pro Video, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te E.B Production.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android