10minuta lajme shqip blue1
Ledri Vula - 1 Janari

02 Jan 2018
Muzik Shqip - Ledri Vula - 1 Janari

Ledri Vula - 1 Janari (Official Video), Muzika eshte punuar nga Butrint Bucinca dhe Duja, per Tekstin eshte kujdesur vet Ledri, Video xhirimet jane punuar nga Supercut, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Ledri Vula.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android