Print this page

Vjollca Luka - Nuk jam Pishman

06 Jan 2018
Muzik Shqip - Vjollca Luka - Nuk jam Pishman

Vjollca Luka - Nuk jam Pishman (Official Video), Muzik dhe Orkestrimin e ka punuar Adis Ismajli, ndersa Tekstin e ka shkruar Avni Qahili, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga EMF Creative, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Premier Songs.

Rate this item
(2 votes)