Print this page

Blunt & Real - TR PR

07 Jan 2018
Muzik Shqip - Blunt & Real - TR PR

Blunt & Real - TR PR (Official Video), Muzika eshte punuar nga Lil Pump, ndersa per Tekstin eshte kujdesur vet dyshja Blunt dhe Real, Videoklipi eshte realizuar nga Imagine Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te DJ BLUNT MUSIC.

Rate this item
(1 Vote)