10minuta lajme shqip blue1
Flori Mumajesi - Shanghai ft. Dj Vicky

08 Jan 2018
Muzik Shqip - Flori Mumajesi - Shanghai ft. Dj Vicky

Flori Mumajesi - Shanghai ft. Dj Vicky (Official Video), kenga eshte prodhuar nga vet kengetari Flori Mumajesi, kurse Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Imagine Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te FloriMumajesiVEVO.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android