10minuta lajme shqip blue1




Riki Sllamniku - Nje dashni

10 Jan 2018
Muzik Shqip - Riki Sllamniku - Nje dashni

Riki Sllamniku - Nje dashni (Official Video), Tekstin e ka realizuar MaliKadri dhe Riki, kurse Orekstrimin e ka bere Vedat Lushtaku, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Riki Music.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android