Print this page

Riki Sllamniku - Nje dashni

10 Jan 2018
Muzik Shqip - Riki Sllamniku - Nje dashni

Riki Sllamniku - Nje dashni (Official Video), Tekstin e ka realizuar MaliKadri dhe Riki, kurse Orekstrimin e ka bere Vedat Lushtaku, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Riki Music.

Rate this item
(1 Vote)