10minuta lajme shqip blue1
Liori - Divorci

10 Jan 2018
Muzik Shqip - Liori - Divorci

Liori - Divorci (Official Video), Muziken dhe Tekstin e ka realizuar Kreshnik Avdiu, kurse Video klipin e ka xhiruar Dardania Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Liori.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android