Print this page

Liori - Divorci

10 Jan 2018
Muzik Shqip - Liori - Divorci

Liori - Divorci (Official Video), Muziken dhe Tekstin e ka realizuar Kreshnik Avdiu, kurse Video klipin e ka xhiruar Dardania Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Liori.

Rate this item
(2 votes)