10minuta lajme shqip blue1
Capital T feat. Granit Derguti - Yoko Ono

11 Jan 2018
Muzik Shqip - Capital T feat. Granit Derguti - Yoko Ono

Capital T feat. Granit Derguti - Yoko Ono (Official Video), per Muziken eshte kujdesur B.O Beatz dhe Ditty Beatz, kurse per Tekstin eshte kujdesur vet dyshja Capital T dhe Granit Derguti, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Capital T.

Rate this item
(6 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android