10minuta lajme shqip blue1
Radoo - AJO

11 Jan 2018

Radoo - Ajo (Official Video), kenga Ajo eshte realizuar ne studion muzikore Mbreti Records. Teksti dhe Muzika eshte realizuar poashtu nga Mbreti Records. Video eshte punuar nga produksioni Manimsa. Per mix dhe master eshte kujdesur producenti dhe kengetari Da Sop.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android