10minuta lajme shqip blue1
Defri ft. Silva Gunbardhi - Marak

14 Jan 2018
Muzik Shqip - Defri ft. Silva Gunbardhi - Marak

Defri ft. Silva Gunbardhi - Marak (Official Video), per Muziken dhe Arrangement eshte kujdesur Alsked Rrenja, kurse Tekstin e ka realizuar Dafi, per Videon eshte kujdesur Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android