Print this page

Defri ft. Silva Gunbardhi - Marak

14 Jan 2018
Muzik Shqip - Defri ft. Silva Gunbardhi - Marak

Defri ft. Silva Gunbardhi - Marak (Official Video), per Muziken dhe Arrangement eshte kujdesur Alsked Rrenja, kurse Tekstin e ka realizuar Dafi, per Videon eshte kujdesur Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

Rate this item
(1 Vote)