10minuta lajme shqip blue1
Valeza Zogaj - Thirrje

14 Jan 2018
Muzik Shqip - Valeza Zogaj - Thirrje

Valeza Zogaj - Thirrje (Official Video), Muziken e ka punuar Chricket Music , ndersa Tekstin e ka shkruar Lindon Berisha, Videon e ka bere TikTak, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ONIMA.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android