10minuta lajme shqip blue1
Agon Amiga - Pi du krejt

16 Jan 2018
Muzik Shqip - Agon Amiga - Pi du krejt

Agon Amiga - Pi du krejt (Official Video), Teksti eshte punuar nga vet reperi Agon Amiga, kurse Video eshte realizuar nga High End Entertainment, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BABASTARSchannel.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android