10minuta lajme shqip blue1
Arday ft. Nasty D - Tripi

21 Jan 2018
Muzik Shqip - Arday ft. Nasty D - Tripi

Arday ft. Nasty D - Tripi (Official Video), Muzika eshte punuar nga Bergin Demaj, kurse per Tekstin eshte kujdesur vet dyshja Arday dhe Nasty D, Video eshte realizuar nga Black Fish Entertainment, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te blackfishofficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android