Print this page

Arday ft. Nasty D - Tripi

21 Jan 2018
Muzik Shqip - Arday ft. Nasty D - Tripi

Arday ft. Nasty D - Tripi (Official Video), Muzika eshte punuar nga Bergin Demaj, kurse per Tekstin eshte kujdesur vet dyshja Arday dhe Nasty D, Video eshte realizuar nga Black Fish Entertainment, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te blackfishofficial.

Rate this item
(0 votes)