10minuta lajme shqip blue1
Ylli Demaj - Shkrepe

21 Jan 2018
Muzik Shqip - Ylli Demaj - Shkrepe

Ylli Demaj - Shkrepe - (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte punuar nga Ilir Berani, ndersa Orkstrimin e ka bere Miti, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te nfmEUROLINDI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android