10minuta lajme shqip blue1
Flori Cocaj ft. Shqipe Kastrati - Cka ban ti per mu

27 Jan 2018
Muzik Shqip - Flori Cocaj ft. Shqipe Kastrati - Cka ban ti per mu

Flori Cocaj ft. Shqipe Kastrati - Cka ban ti per mu (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Ilir Berani, ndersa Orkestimin e ka realizuar Miti Geci, Video eshte punuar nga Fourinfinit Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te
Flori Cocaj.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android