10minuta lajme shqip blue1
Emi - Duqa

27 Jan 2018
Muzik Shqip - Emi - Duqa

Emi - Duqa (Official Lyrics), Muzika eshte punuar nga Emi, kurse Video eshte realizuar nga ArtbyBPF, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyratre te COLD EMI.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android