10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen

29 Jan 2018

Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Gold AG dhe Kreshnik Avdiu, kurse okestrimin e ka bere Ardian Kastrati, Video klipi eshte punuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te GoldAG

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android