Print this page

Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen

29 Jan 2018

Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Gold AG dhe Kreshnik Avdiu, kurse okestrimin e ka bere Ardian Kastrati, Video klipi eshte punuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te GoldAG

Rate this item
(2 votes)