10minuta lajme shqip blue1
Marsel Ademi - S'dua te te mallkoj

01 Feb 2018
Muzik Shqip - Marsel Ademi - S'dua te te mallkoj

Marsel Ademi - S'dua te te mallkoj (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Alsked Rrenja, ndersa Tekstin e ka shkruar Sebastiana Brecani, Video eshte punuar nga Edit MV, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te MarselAdemiALMUS.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android