10minuta lajme shqip blue1
Sergio - Rich Kidz ft. BlazeR

02 Feb 2018

Sergio - Rich Kidz ft. BlazeR (Official Video) Muzika eshte punuar nga Alfred Sula dhe Tekstin e ka shkruar Sergio dhe Blazer, Video klipi eshte realizuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Sergio.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android