Print this page

Sergio - Rich Kidz ft. BlazeR

02 Feb 2018

Sergio - Rich Kidz ft. BlazeR (Official Video) Muzika eshte punuar nga Alfred Sula dhe Tekstin e ka shkruar Sergio dhe Blazer, Video klipi eshte realizuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Sergio.

Rate this item
(1 Vote)