10minuta lajme shqip blue1
Diona Fona - Ikim

02 Feb 2018

Diona Fona - Ikim (Official Video), Muziken e ka realizuar Florent Boshnjaku, ndersa Tekstin e ka shkruar vet kengetarja Diona Fona, Video eshte punuar nga Imagine Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Diona Fona.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android