Print this page

Fero - Gang Gang

03 Feb 2018
Muzik Shqip - Fero - Gang Gang

Fero - Gang Gang (Official Video), Muzika eshte punuar nga dyshja Zzapn dhe Chriss, kurse Tekstin e ka shkruar vet Fero, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Filmnation, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(3 votes)